MCR18EZHFSR047
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18EZHFSR047 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR18EZHFSR047
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES 0.047 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: MCR18EZHFSR047.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCR18EZHFSR047 specifikacijos
Dalies numeris MCR18EZHFSR047 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES 0.047 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 918096 pcs Duomenų lapas MCR18EZHFSR047.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 200/ +800ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija MCR Atsparumas 47 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RHM.047RCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film