MCR18ERTFL8R20
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTFL8R20 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR18ERTFL8R20
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 8.2 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MCR18ERTFL8R20 specifikacijos
Dalies numeris MCR18ERTFL8R20 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 8.2 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4496 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija MCR Atsparumas 8.2 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RHM8.2CJTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film