MCR18ERTF62R0
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR18ERTF62R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR18ERTF62R0
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 62 OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.MCR18ERTF62R0.pdf2.MCR18ERTF62R0.pdf3.MCR18ERTF62R0.pdf
  • Pranešimas
MCR18ERTF62R0 specifikacijos
Dalies numeris MCR18ERTF62R0 Gamintojas Rohm Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 62 OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3103033 pcs Duomenų lapas 1.MCR18ERTF62R0.pdf2.MCR18ERTF62R0.pdf3.MCR18ERTF62R0.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.25W, 1/4W
Įtampa - suskirstymas 1206 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Serija MCR
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai RHM62CJTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MCR18ERTF62R0
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 62 Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 62 OHM 1% 1/4W 1206