MCR18ERTF1001
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR18ERTF1001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR18ERTF1001
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 1K OHM 1% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 1.MCR18ERTF1001.pdf2.MCR18ERTF1001.pdf3.MCR18ERTF1001.pdf
  • Pranešimas
MCR18ERTF1001 specifikacijos
Dalies numeris MCR18ERTF1001 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 1K OHM 1% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4731 pcs Duomenų lapas 1.MCR18ERTF1001.pdf2.MCR18ERTF1001.pdf3.MCR18ERTF1001.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Serija MCR Atsparumas 1 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RHM1.00KCJCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MCR12N
MCR12N
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 12A 800V TO220AB
Sandelyje: 4158 pcs
parsisiųsti: MCR12N.pdf
RFQ
MCR18ERTF1000
MCR18ERTF1000
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206
Sandelyje: 5685 pcs
parsisiųsti: MCR18ERTF1000.pdf
RFQ
MCR12M
MCR12M
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 12A 600V TO220AB