MCR10EZPJ913
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10EZPJ913 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR10EZPJ913
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 91K OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: MCR10EZPJ913.pdf
  • Pranešimas
MCR10EZPJ913 specifikacijos
Dalies numeris MCR10EZPJ913 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 91K OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4970 pcs Duomenų lapas MCR10EZPJ913.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCR Atsparumas 91 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RHM91KARTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 91 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film