MCR10ERTJ681
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTJ681 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR10ERTJ681
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 680 OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: MCR10ERTJ681.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCR10ERTJ681 specifikacijos
Dalies numeris MCR10ERTJ681 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 680 OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9445835 pcs Duomenų lapas MCR10ERTJ681.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCR Atsparumas 680 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RHM680CPDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 680 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film