MCR10ERTJ204
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR10ERTJ204 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR10ERTJ204
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 200K OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: MCR10ERTJ204.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCR10ERTJ204 specifikacijos
Dalies numeris MCR10ERTJ204 Gamintojas Rohm Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 200K OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9318452 pcs Duomenų lapas MCR10ERTJ204.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±200ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija MCR
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai RHM200KCPDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MCR10ERTJ204
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 200k Ohm ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5% apibūdinimas RES SMD 200K OHM 5% 1/8W 0805