MCR10ERTFL7R87
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTFL7R87 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR10ERTFL7R87
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 7.87 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
MCR10ERTFL7R87 specifikacijos
Dalies numeris MCR10ERTFL7R87 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 7.87 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4256 pcs Duomenų lapas
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCR Atsparumas 7.87 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RHM7.87CIDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7.87 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film