MCR10ERTF90R9
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR10ERTF90R9 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR10ERTF90R9
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 90.9 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: MCR10ERTF90R9.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCR10ERTF90R9 specifikacijos
Dalies numeris MCR10ERTF90R9 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 90.9 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8111018 pcs Duomenų lapas MCR10ERTF90R9.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija MCR Atsparumas 90.9 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RHM90.9CHCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 90.9 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film