MCR10ERTF44R2
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR10ERTF44R2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR10ERTF44R2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: MCR10ERTF44R2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCR10ERTF44R2 specifikacijos
Dalies numeris MCR10ERTF44R2 Gamintojas Rohm Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6035693 pcs Duomenų lapas MCR10ERTF44R2.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.125W, 1/8W
Įtampa - suskirstymas 0805 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija MCR
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai RHM44.2CHDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MCR10ERTF44R2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos -
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 44.2 Ohm ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 44.2 OHM 1% 1/8W 0805