MCR100JZHFSR075
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR100JZHFSR075 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR100JZHFSR075
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES 0.075 OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: MCR100JZHFSR075.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCR100JZHFSR075 specifikacijos
Dalies numeris MCR100JZHFSR075 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES 0.075 OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 353774 pcs Duomenų lapas MCR100JZHFSR075.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas 200/ +800ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija MCR Atsparumas 75 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai RHM.075XCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 75 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film