MCR03EZPJ475
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPJ475 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR03EZPJ475
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 4.7M OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: MCR03EZPJ475.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
MCR03EZPJ475 specifikacijos
Dalies numeris MCR03EZPJ475 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 4.7M OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4557329 pcs Duomenų lapas MCR03EZPJ475.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija MCR Atsparumas 4.7 MOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RHM4.7MGCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 4.7 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Kompozicija Thick Film