MCR03EZPJ205
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPJ205 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR03EZPJ205
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 2M OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: MCR03EZPJ205.pdf
  • Pranešimas
MCR03EZPJ205 specifikacijos
Dalies numeris MCR03EZPJ205 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 2M OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5702 pcs Duomenų lapas MCR03EZPJ205.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija MCR Atsparumas 2 MOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RHM2.0MGTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film