MCR03EZPFL2R00
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03EZPFL2R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR03EZPFL2R00
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 2 OHM 1% 1/10W 0603
Duomenų lapai: MCR03EZPFL2R00.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MCR03EZPFL2R00 specifikacijos
Dalies numeris MCR03EZPFL2R00 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 2 OHM 1% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5528 pcs Duomenų lapas MCR03EZPFL2R00.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas -
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija MCR Atsparumas 2 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)