MCR03ERTJ1R3
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR03ERTJ1R3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR03ERTJ1R3
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 1.3 OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: MCR03ERTJ1R3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCR03ERTJ1R3 specifikacijos
Dalies numeris MCR03ERTJ1R3 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 1.3 OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19125537 pcs Duomenų lapas MCR03ERTJ1R3.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija MCR Atsparumas 1.3 Ohms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai RHM1.3CGDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.3 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film