MCR01MZPJ304
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MZPJ304 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR01MZPJ304
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 300K OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: MCR01MZPJ304.pdf
  • Pranešimas
MCR01MZPJ304 specifikacijos
Dalies numeris MCR01MZPJ304 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 300K OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4084 pcs Duomenų lapas MCR01MZPJ304.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija MCR Atsparumas 300 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RHM300KJTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film