MCR01MRTJ511
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MRTJ511 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR01MRTJ511
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 510 OHM 5% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.MCR01MRTJ511.pdf2.MCR01MRTJ511.pdf
  • Pranešimas
MCR01MRTJ511 specifikacijos
Dalies numeris MCR01MRTJ511 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 510 OHM 5% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5794 pcs Duomenų lapas 1.MCR01MRTJ511.pdf2.MCR01MRTJ511.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija MCR Atsparumas 510 Ohms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RHM510CETR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 510 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film