MCR01MRTF2201
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MRTF2201 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR01MRTF2201
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 2.2K OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.MCR01MRTF2201.pdf2.MCR01MRTF2201.pdf
  • Pranešimas
MCR01MRTF2201 specifikacijos
Dalies numeris MCR01MRTF2201 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 2.2K OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4076 pcs Duomenų lapas 1.MCR01MRTF2201.pdf2.MCR01MRTF2201.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija MCR Atsparumas 2.2 kOhms
Galia (vatais) 0.063W, 1/16W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RHM2.20KCDTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film