MCR01MRTF2001
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR01MRTF2001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR01MRTF2001
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 2K OHM 1% 1/16W 0402
Duomenų lapai: 1.MCR01MRTF2001.pdf2.MCR01MRTF2001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MCR01MRTF2001 specifikacijos
Dalies numeris MCR01MRTF2001 Gamintojas Rohm Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 2K OHM 1% 1/16W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5624023 pcs Duomenų lapas 1.MCR01MRTF2001.pdf2.MCR01MRTF2001.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.063W, 1/16W
Įtampa - suskirstymas 0402 Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija MCR
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Kiti vardai RHM2KCDDKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MCR01MRTF2001
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos -
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 2k Ohm ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES SMD 2K OHM 1% 1/16W 0402