MCR006YZPJ273
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YZPJ273 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR006YZPJ273
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 27K OHM 5% 1/20W 0201
Duomenų lapai: MCR006YZPJ273.pdf
  • Pranešimas
MCR006YZPJ273 specifikacijos
Dalies numeris MCR006YZPJ273 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 27K OHM 5% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4007 pcs Duomenų lapas MCR006YZPJ273.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija MCR Atsparumas 27 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai RHM27KAGCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 27 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Kompozicija Thick Film