MCR006YZPF3003
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YZPF3003 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR006YZPF3003
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 300K OHM 1% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.MCR006YZPF3003.pdf2.MCR006YZPF3003.pdf
  • Pranešimas
MCR006YZPF3003 specifikacijos
Dalies numeris MCR006YZPF3003 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 300K OHM 1% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5987 pcs Duomenų lapas 1.MCR006YZPF3003.pdf2.MCR006YZPF3003.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija MCR Atsparumas 300 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai RHM300KABTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film