MCR006YRTJ102
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YRTJ102 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCR006YRTJ102
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 1K OHM 5% 1/20W 0201
Duomenų lapai: 1.MCR006YRTJ102.pdf2.MCR006YRTJ102.pdf
  • Pranešimas
MCR006YRTJ102 specifikacijos
Dalies numeris MCR006YRTJ102 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 1K OHM 5% 1/20W 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3989 pcs Duomenų lapas 1.MCR006YRTJ102.pdf2.MCR006YRTJ102.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0201 Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija MCR Atsparumas 1 kOhms
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai RHM1.0KCCTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.010" (0.26mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film