MCH185CN152KK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH185CN152KK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCH185CN152KK
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas CAP CER 1500PF 50V X7R 0603
Duomenų lapai: MCH185CN152KK.pdf
  • Pranešimas
MCH185CN152KK specifikacijos
Dalies numeris MCH185CN152KK Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas CAP CER 1500PF 50V X7R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4162 pcs Duomenų lapas MCH185CN152KK.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 511-1165-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 1500pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Talpa 1500pF Programos General Purpose