MCH185A680JK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH185A680JK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCH185A680JK
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0603
Duomenų lapai: MCH185A680JK.pdf
  • Pranešimas
MCH185A680JK specifikacijos
Dalies numeris MCH185A680JK Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4341 pcs Duomenų lapas MCH185A680JK.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai 511-1134-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 68pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Talpa 68pF Programos General Purpose