MCH155A820JK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH155A820JK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCH155A820JK
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0402
Duomenų lapai: MCH155A820JK.pdf
  • Pranešimas
MCH155A820JK specifikacijos
Dalies numeris MCH155A820JK Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5922 pcs Duomenų lapas MCH155A820JK.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai 511-1054-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Švino stilius - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Išsamus aprašymas 82pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Talpa 82pF Programos General Purpose