MCH032AN150JK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH032AN150JK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCH032AN150JK
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0201
Duomenų lapai: MCH032AN150JK.pdf
  • Pranešimas
MCH032AN150JK specifikacijos
Dalies numeris MCH032AN150JK Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4911 pcs Duomenų lapas MCH032AN150JK.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.012" (0.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 511-1402-2
MCH032A150JK
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 15pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Talpa 15pF