MCH032AN060DK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH032AN060DK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MCH032AN060DK
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas CAP CER 6PF 25V C0G/NP0 0201
Duomenų lapai: MCH032AN060DK.pdf
  • Pranešimas
MCH032AN060DK specifikacijos
Dalies numeris MCH032AN060DK Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas CAP CER 6PF 25V C0G/NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5129 pcs Duomenų lapas MCH032AN060DK.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) 0.012" (0.30mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Reitingai - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 511-1391-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 6pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Talpa 6pF