LTR50UZPJ513
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR50UZPJ513 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LTR50UZPJ513
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 51K OHM 1W 2010 WIDE
Duomenų lapai: LTR50UZPJ513.pdf
  • Pranešimas
LTR50UZPJ513 specifikacijos
Dalies numeris LTR50UZPJ513 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 51K OHM 1W 2010 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 843109 pcs Duomenų lapas LTR50UZPJ513.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Serija LTR Atsparumas 51 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 51 kOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film