LTR10EVHJLR82
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR10EVHJLR82 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LTR10EVHJLR82
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES 0.82 OHM 1/2W 0805 WIDE
Duomenų lapai: LTR10EVHJLR82.pdf
  • Pranešimas
LTR10EVHJLR82 specifikacijos
Dalies numeris LTR10EVHJLR82 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES 0.82 OHM 1/2W 0805 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 857261 pcs Duomenų lapas LTR10EVHJLR82.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm)
Serija LTR Atsparumas 820 mOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Kiti vardai RHM.82BTTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 820 mOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film