KTR25JZPJ1R0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR25JZPJ1R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KTR25JZPJ1R0
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 1 OHM 5% 1/3W 1210
Duomenų lapai: KTR25JZPJ1R0.pdf
  • Pranešimas
KTR25JZPJ1R0 specifikacijos
Dalies numeris KTR25JZPJ1R0 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 1 OHM 5% 1/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1443310 pcs Duomenų lapas KTR25JZPJ1R0.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija KTR Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film