KTR18EZPJ113
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR18EZPJ113 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KTR18EZPJ113
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 11K OHM 5% 1/4W 1206
Duomenų lapai: KTR18EZPJ113.pdf
  • Pranešimas
KTR18EZPJ113 specifikacijos
Dalies numeris KTR18EZPJ113 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 11K OHM 5% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4134547 pcs Duomenų lapas KTR18EZPJ113.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija KTR Atsparumas 11 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 11 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film