KTR10EZPJ821
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR10EZPJ821 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KTR10EZPJ821
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 820 OHM 5% 1/8W 0805
Duomenų lapai: KTR10EZPJ821.pdf
  • Pranešimas
KTR10EZPJ821 specifikacijos
Dalies numeris KTR10EZPJ821 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 820 OHM 5% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4259617 pcs Duomenų lapas KTR10EZPJ821.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija KTR Atsparumas 820 Ohms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, High Voltage
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 820 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film