KTR10EZPF2802
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR10EZPF2802 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KTR10EZPF2802
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 28K OHM 1% 1/8W 0805
Duomenų lapai: KTR10EZPF2802.pdf
  • Pranešimas
KTR10EZPF2802 specifikacijos
Dalies numeris KTR10EZPF2802 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 28K OHM 1% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3543786 pcs Duomenų lapas KTR10EZPF2802.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija KTR Atsparumas 28 kOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RHM28KAHTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, High Voltage Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 28 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Kompozicija Thick Film