KDZVTR15B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KDZVTR15B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KDZVTR15B
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 15V 1W PMDU
Duomenų lapai: 1.KDZVTR15B.pdf2.KDZVTR15B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
KDZVTR15B specifikacijos
Dalies numeris KDZVTR15B Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 15V 1W PMDU "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 430571 pcs Duomenų lapas 1.KDZVTR15B.pdf2.KDZVTR15B.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 15V Tolerancija -
Tiekėjo prietaisų paketas PMDU Serija -
Maitinimas - maks 1W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai KDZVTR15BDKR
Darbinė temperatūra 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Zener Diode 15V 1W Surface Mount PMDU Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 11V