GMR100HTBFIR022
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
GMR100HTBFIR022 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GMR100HTBFIR022
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES 0.022 OHM 1% 3W 2512
Duomenų lapai: GMR100HTBFIR022.pdf
  • Pranešimas
GMR100HTBFIR022 specifikacijos
Dalies numeris GMR100HTBFIR022 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES 0.022 OHM 1% 3W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107756 pcs Duomenų lapas GMR100HTBFIR022.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±20ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija GMR Atsparumas 22 mOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai 511-1688-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200 Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 22 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Metal Element Kompozicija Metal Element
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
GMR100HTCFAR100
GMR100HTCFAR100
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: RES 0.1 OHM 1% 3W 2512
Sandelyje: 117698 pcs
parsisiųsti: GMR100HTCFAR100.pdf
RFQ
GMR8U
GMR8U
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: MOUNT MAGN 3/4" RG58U
Sandelyje: 2750 pcs
parsisiųsti:
RFQ
GMR100HTBFER015
GMR100HTBFER015
apibūdinimas: RES 0.015 OHM 1% 3W 2512
parsisiųsti: GMR100HTBFER015.pdf
GMR8BI
GMR8BI
apibūdinimas: MOUNT MAGN 3/4" 58A BNCM