ESR25JZPJ154
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR25JZPJ154 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESR25JZPJ154
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 150K OHM 5% 2/3W 1210
Duomenų lapai: ESR25JZPJ154.pdf
  • Pranešimas
ESR25JZPJ154 specifikacijos
Dalies numeris ESR25JZPJ154 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 150K OHM 5% 2/3W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1489196 pcs Duomenų lapas ESR25JZPJ154.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ESR Atsparumas 150 kOhms
Galia (vatais) 0.667W, 2/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai RHM150KAXTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 150 kOhms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film