ESR18EZPF4643
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPF4643 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESR18EZPF4643
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 464K OHM 1% 1/2W 1206
Duomenų lapai: ESR18EZPF4643.pdf
  • Pranešimas
ESR18EZPF4643 specifikacijos
Dalies numeris ESR18EZPF4643 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 464K OHM 1% 1/2W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4165151 pcs Duomenų lapas ESR18EZPF4643.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ESR Atsparumas 464 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 464 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film