ESR18EZPF1003
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPF1003 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESR18EZPF1003
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 100K OHM 1% 1/2W 1206
Duomenų lapai: ESR18EZPF1003.pdf
  • Pranešimas
ESR18EZPF1003 specifikacijos
Dalies numeris ESR18EZPF1003 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 100K OHM 1% 1/2W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4300517 pcs Duomenų lapas ESR18EZPF1003.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ESR Atsparumas 100 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai RHM100KAFTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film