ESR10EZPJ102
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR10EZPJ102 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESR10EZPJ102
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 1K OHM 5% 0.4W 0805
Duomenų lapai: ESR10EZPJ102.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ESR10EZPJ102 specifikacijos
Dalies numeris ESR10EZPJ102 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 1K OHM 5% 0.4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5285854 pcs Duomenų lapas ESR10EZPJ102.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ESR Atsparumas 1 kOhms
Galia (vatais) 0.4W, 2/5W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai RHM1.0KKCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 kOhms ±5% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film