ESR10EZPF1602
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR10EZPF1602 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESR10EZPF1602
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 16K OHM 1% 0.4W 0805
Duomenų lapai: ESR10EZPF1602.pdf
  • Pranešimas
ESR10EZPF1602 specifikacijos
Dalies numeris ESR10EZPF1602 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 16K OHM 1% 0.4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3434637 pcs Duomenų lapas ESR10EZPF1602.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ESR Atsparumas 16 kOhms
Galia (vatais) 0.4W, 2/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 16 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film