ESR03EZPF1802
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR03EZPF1802 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESR03EZPF1802
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 18K OHM 1% 1/4W 0603
Duomenų lapai: ESR03EZPF1802.pdf
  • Pranešimas
ESR03EZPF1802 specifikacijos
Dalies numeris ESR03EZPF1802 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 18K OHM 1% 1/4W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4248148 pcs Duomenų lapas ESR03EZPF1802.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija ESR Atsparumas 18 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film