ESR01MZPJ105
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR01MZPJ105 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESR01MZPJ105
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 1M OHM 5% 1/5W 0402
Duomenų lapai: ESR01MZPJ105.pdf
  • Pranešimas
ESR01MZPJ105 specifikacijos
Dalies numeris ESR01MZPJ105 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 1M OHM 5% 1/5W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2734532 pcs Duomenų lapas ESR01MZPJ105.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ESR Atsparumas 1 MOhms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Kiti vardai RHM1005TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm)
funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 MOhms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film