ESR01MZPF18R0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR01MZPF18R0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESR01MZPF18R0
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas RES SMD 18 OHM 1% 1/5W 0402
Duomenų lapai: ESR01MZPF18R0.pdf
  • Pranešimas
ESR01MZPF18R0 specifikacijos
Dalies numeris ESR01MZPF18R0 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas RES SMD 18 OHM 1% 1/5W 0402 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2088176 pcs Duomenų lapas ESR01MZPF18R0.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0402 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija ESR Atsparumas 18 Ohms
Galia (vatais) 0.2W, 1/5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0402 (1005 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.016" (0.40mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 18 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film