EDZVT2R16B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
EDZVT2R16B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EDZVT2R16B
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE ZENER 16V 150MW EMD2
Duomenų lapai: 1.EDZVT2R16B.pdf2.EDZVT2R16B.pdf3.EDZVT2R16B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EDZVT2R16B specifikacijos
Dalies numeris EDZVT2R16B Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DIODE ZENER 16V 150MW EMD2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1382409 pcs Duomenų lapas 1.EDZVT2R16B.pdf2.EDZVT2R16B.pdf3.EDZVT2R16B.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 16V Tolerancija ±2%
Tiekėjo prietaisų paketas EMD2 Serija -
Maitinimas - maks 150mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523 Kiti vardai EDZVT2R16BCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Varža (max) (zzt) 50 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 16V 150mW ±2% Surface Mount EMD2
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 12V