BU25TA2WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU25TA2WHFV-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BU25TA2WHFV-TR
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 200MA HVSOF5
Duomenų lapai: 1.BU25TA2WHFV-TR.pdf2.BU25TA2WHFV-TR.pdf
  • Pranešimas
BU25TA2WHFV-TR specifikacijos
Dalies numeris BU25TA2WHFV-TR Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 200MA HVSOF5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 348573 pcs Duomenų lapas 1.BU25TA2WHFV-TR.pdf2.BU25TA2WHFV-TR.pdf
Įtampa (maks.) 0.8V @ 200mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas HVSOF5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-665 PSRR 65dB (1kHz)
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai BU25TA2WHFVTR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA HVSOF5
Dabartinis - silpnas (Iq) 95µA Dabartinis - rezultatas 200mA