BSM180D12P2C101
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BSM180D12P2C101 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSM180D12P2C101
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 1200V 180A MODULE
Duomenų lapai: 1.BSM180D12P2C101.pdf2.BSM180D12P2C101.pdf3.BSM180D12P2C101.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 211 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 211 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
BSM180D12P2C101 specifikacijos
Dalies numeris BSM180D12P2C101 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 1200V 180A MODULE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 211 pcs Duomenų lapas 1.BSM180D12P2C101.pdf2.BSM180D12P2C101.pdf3.BSM180D12P2C101.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 35.2mA Tiekėjo prietaisų paketas Module
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Maitinimas - maks 1130W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Module Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 23000pF @ 10V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs - FET tipas 2 N-Channel (Half Bridge)
FET funkcija Silicon Carbide (SiC) Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 1200V (1.2kV)
Išsamus aprašymas Mosfet Array 2 N-Channel (Half Bridge) 1200V (1.2kV) 204A (Tc) 1130W Module Dabartinis - nuolatinis nutekėjimas (ID) @ 25 ° C 204A (Tc)