BR25H080FJ-WCE2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H080FJ-WCE2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BR25H080FJ-WCE2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC EEPROM 8K SPI 5MHZ 8SOPJ
Duomenų lapai: BR25H080FJ-WCE2.pdf
  • Pranešimas
BR25H080FJ-WCE2 specifikacijos
Dalies numeris BR25H080FJ-WCE2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC EEPROM 8K SPI 5MHZ 8SOPJ "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73833 pcs Duomenų lapas BR25H080FJ-WCE2.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 5ms Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOP-J
Serija Automotive, AEC-Q100 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Kiti vardai BR25H080FJWCE2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 8Kb (1K x 8) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas EEPROM "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 8Kb (1K x 8) SPI 5MHz 8-SOP-J Laikrodžio dažnis 5MHz