BR25H040F-2LBH2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H040F-2LBH2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BR25H040F-2LBH2
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8SOP
Duomenų lapai: 1.BR25H040F-2LBH2.pdf2.BR25H040F-2LBH2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
BR25H040F-2LBH2 specifikacijos
Dalies numeris BR25H040F-2LBH2 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8SOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 170512 pcs Duomenų lapas 1.BR25H040F-2LBH2.pdf2.BR25H040F-2LBH2.pdf
Rašyti ciklo laiką - žodis, puslapis 4ms Įtampa - tiekimas 2.5 V ~ 5.5 V
Technologija EEPROM Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOP
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) Kiti vardai BR25H040F-2LBH2TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Atminties tipas Non-Volatile
Atminties dydis 4Kb (512 x 8) Atminties sąsaja SPI
Atminties formatas EEPROM Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 10MHz 8-SOP
Laikrodžio dažnis 10MHz