BP5234-33A
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5234-33A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BP5234-33A
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V 4A
Duomenų lapai: BP5234-33A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
BP5234-33A specifikacijos
Dalies numeris BP5234-33A Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V 4A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4900 pcs Duomenų lapas BP5234-33A.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.3V Įtampa - įėjimas (min.) 4.5V
Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 1.52" L x 0.49" W x 0.93" H (38.5mm x 12.5mm x 23.5mm) Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 11-SIP Module, 10 Leads
Darbinė temperatūra -20°C ~ 55°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos Remote On/Off
Efektyvumas 93% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 4.5V - 5.5V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 4A Bazinės dalies numeris BP523*