BP5047B15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5047B15 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BP5047B15
Gamintojas / Gamintojas: LAPIS Semiconductor
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 150MA 2W
Duomenų lapai: BP5047B15.pdf
  • Pranešimas
BP5047B15 specifikacijos
Dalies numeris BP5047B15 Gamintojas LAPIS Semiconductor
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 150MA 2W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4701 pcs Duomenų lapas BP5047B15.pdf
Svoris - Įtampa - 4 išėjimas -
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15.2V Įtampa - įėjimas 170 ~ 304 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Serija BP5047 Galia (vatais) 2W
Paketas / dėžutė 10-SIP Module, 5 Leads Darbinė temperatūra -20°C ~ 80°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Apkrovos taisyklė 50mV
Linijinis reglamentas 50mV "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Efektyvumas 75%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15.2V 150mA 170 ~ 304 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 150mA
Patvirtinimai - Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BP5048-24
BP5048-24
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: IC AC/DC CONV 24V 200MA SIP12
Sandelyje: 4802 pcs
parsisiųsti: BP5048-24.pdf
RFQ
BP5041B15
BP5041B15
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 80MA 1W
Sandelyje: 5089 pcs
parsisiųsti: BP5041B15.pdf
RFQ
apibūdinimas: IC AC/DC CONV 12V 300MA SIP12
parsisiųsti: BP5048.pdf
BP5041A5
BP5041A5
apibūdinimas: IC AC/DC CONV 5V 100MA SIP10
parsisiųsti: BP5041A5.pdf
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER -12.7V 250MA 3W
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15.5V 200MA 2W
BP5045A
BP5045A
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER -12.2V 200MA 2W